O značke

SPORT CODE

SPORT CODE JE ZÁKLAD NAŠEJ IDENTITY

 

Dobrodružstvo rh + sa zrodilo na cestách a lyžiarskych svahoch pre vášeň k cyklistike a lyžovanie.

SPORT CODE je súčasťou DNA spoločnosti, rovnako ako jej základné hodnoty sú reprezentované v jej názve, ktorý je symbolom pre univerzálne darcu krvi: rh +

rh+ code reprezentujú technicky odolné materiály, ktoré spoločnosť vyvíjala v priebehu niekoľkých rokov vo svojej špecializovanej laboratóriu a v spolupráci s vrcholovými športovcami. Výrobky spoločnosti majú vždy rovnakú ochrannou známkou, ktorá kombinuje to najlepšie v štýle a výkonu. Viac než akákoľvek iná spoločnosť, rh + vždy vyvíjala elegantné športové oblečenie za použitia inovatívnych materiálov.

 

INOVÁCIE

NAŠE INOVÁCIE ZAČÍNA VAŠÍM ŠPORTOVÝM zážitku

 

Vášeň pre šport je impulzom pre naše neustále hľadanie inovácií. Genetický kód rh + je založený na kontinuálnom technologickom výskume a vývoji, zahŕňajúcim každého z našich zamestnancov, odborných partnerov a športovcov, ktorí testujú naše produkty v reálnom svete. Byť súčasťou tohto procesu znamená veriť 100% v našej inovácii a šport code. Vďaka výskumu, ktorý začína v Powerlogic Lab, revolučný laboratóriu spoločnosti rh + , každý rok prinášame inovatívne materiály, ktoré nastavujú nové štandardy pre výkonovo orientované športové oblečenie.

 

TALIANSKA VÍZIA

NAŠA TALIANSKA VÍZIA ODRÁŽA VAŠE ŠPORTOVÉ HORIZONTY

 

Identifikačný kód rh + je zjavný v autentickom a osobitom dizajne našich produktov. Kombinuje tradičný taliansky životný štýl a všetky funkčné prvky tak, aby vyhovovali potrebám moderného športovca. Naše dlhoročné skúsenosti majú za následok veľmi prepracovaný proces výroby od návrhu až po samotnú výrobu samotného produktu, ktorý interpretuje, ako športovci vnímajú cvičenia a fyzickú záťaž. rh + sa etablovala na medzinárodnej úrovni vďaka štylistickému prístupu, ktorý spája funkčnosť a módny štýl. Vďaka revolučnému dizajnu, a s pomocou distribučné sily, sme úspešní na svetovom trhu.

 

CYCLING CODE

CYCLING CODE JE ROZMER, KTORÝ rh + VNIESOL DO CYKLISTIKY

Odbornosť spoločnosti a oddanosť výskumu sú zrejmé vo vysokej kvalite cyklistického oblečenia a doplnkov rh + . Bezpečnosť, pohodlie, ľahkosť a odolnosť sú kľúčové funkčné vlastnosti, ktoré možno nájsť u všetkých kolekcií prilieb a okuliarov rh + . Ich konštrukcia kombinujú tieto vlastnosti, ktoré sú starostlivo kontrolované a optimalizované v laboratóriu rh + , s kľúčový príspevkom tímu špičkových odborníkov, s cieľom zabezpečiť športovcami požadovanú výkonnosť za každých podmienok. Dôraz spoločnosti na každý detail a dizajn urobili cyklistické produkty rh + okamžite rozoznateľným od ostatných.